شهر خود را انتخاب کنید:
arrows تهران

همکاری با یاس یار


::: همکاری با یاس یار

  • تامین کنندگان محترم می توانند برای عرضه کالا هاو خدمات خود با ما از طریق ایمیل و یا تلفن تماس بگیرند تا ما در خدمت ایشان باشیم.

::: نحوه ی همکاری :

  •  ارائه تخفیف از طرف تامین کننده گان محترم نه تنها به ضرر آنها نیست بلکه بموجب افزایش حجم فروش از طریق فروش گروهی و با تعداد بالا باعث افزایش سهم بازار آنان خواهد شد.
  • به این ترتیب هم کالا و خدمات شما در این مقطع زمانی به فروش بالا و چشمگیری میرسد و هم زمینه معرفی شما به تعداد مخاطبان بیشتری فراهم میگردد و شما به مرور زمان در لیست بهترین انتخاب ها از طرف مشتریان بیشتری قرار خواهید گرفت.
  • فراموش نکنید حضور شما در یاس یار هم باعث فروش بالای شما خواهد شد، هم ازاین طریق شما با یک شیوه مطمئن کالا و خدمات خود را تبلیغ کرده اید و بنابراین دیگر نیازی به تبلیغات بی هدف و بی حاصل  نخواهید داشت، این یعنی یک تیر و چند نشان........

::: برای کسب و کار های موفق:

  • اگر شما در لیست کسب و کار های موفق و شناخته شده ای در سطح شهر و یا حتی کشور هستید، میتوانید از طریق سایت یاس یار بازارهای بیشتر و کاملتری را هدف قرار دهید و این اعتبار را تضمین کنید. یک کسب و کار موفق هیچگاه به حال بسنده نمیکند و همواره آینده را مد نظر قرار میدهد، ما شما را در رسیدن به کسب اطمینان نسبت به آینده حمایت و هدایت میکنیم.چون ما یاس یار هستیم .

 

::::::::: چنانچه مایل به آشنایی با نحوه همکاری ما هستید و علاقه مند به دریافت پیشنهادات و راهکارهای نوین فروش موفق میباشید ، یاس یار در خدمت شماست ::::::::